DWÓJKA BAWIŁA SIĘ W MYŚLĘCINKU
29.05.2017 Sandra Słodkowska 400

DWÓJKA BAWIŁA SIĘ W MYŚLĘCINKU

Po wspaniałej zabawie piątkowej, uczniowie naszej szkoły w sobotę 27 maja wyjechali na sobotnie obchody Dnia Dziecka na Pola Różopolu w Myślęcinku. Jak co roku Caritas Diecezji Bydgoskiej przygotowało dla dzieci wspaniałe atrakcje na świeżym powietrzu. Były dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, pokazy strażackie, policyjne, wojskowe, loterie fantowe, przepyszny poczęstunek a to wszystko bezpłatnie dla dzieci. Nasi uczniowie mogli spędzić w takiej atmosferze sobotnie popołudnie. Dodatkowo pogoda nam dopisała, humory również. W wyjeździe uczestniczyli wolontariusze Szkolnego Koła Caritas zarówno z grupy starszej jak i młodszej. Dodatkowo ze szkoły pojechali również najmłodsi nasi uczniowie razem z rodzicami. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwały panie: Kasia Dobosz, Anita Czyż, Iwona Różańska. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za mile spędzony czas i wspólną zabawę.

Do zobaczenia za rok Smile