Kolejne Metry bliżej Hospicjum w Olszewce.
20.06.2017 Sandra Słodkowska 466

Kolejne Metry bliżej Hospicjum w Olszewce.

Kampania społeczna „Kilometry Caritas” przyciąga coraz więcej chętnych wolontariuszy, którzy pragną przyłączyć się do akcji. Kampanii towarzyszy próba pobicia rekordu Guinessa.

Od pierwszych dni do akcji włączyło się Szkolne Koło Caritas

ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nakle, pozyskując pieniądze poprzez zbiórki w szkole i parafii.

Akcja trwa od 1 kwietnia do ostatniego czerwca. Wolontariusze Dwójki przez ten okres intensywnie pozyskiwali środki na wsparcie projektu Hospicjum Olszewka. Pieniądze zbierane były podczas DRZWI OTWARTYCH szkoły, podczas czwartkowych akcji SŁODKIE CZWARTKI, podczas SPOTKAŃ Z RODZICAMI, podczas Festynu Szkoły oraz na koniec w Parafii Św. Stanisława BM.

Dzięki wszystkim akcjom wolontariusze uzbierali

ciąg 3 526 ZŁOTÓWEK co daje 80 METRÓW bliżej

tej wspaniałej charytatywnej kampanii.

Dziękujemy Rodzicom i dzieciom naszej szkoły za tak wspaniałą postawę, pomoc i włączenie się do akcji. Dziękujemy Ks. Proboszczowi i parafianom za niedzielną zbiórkę podczas której zebrano

2561 ZŁOTÓWEK.

No i oczywiście dziękujemy wolontariuszom za ich bezinteresowną pomoc.

Oczywiście akcja trwa dalej więc jeśli jeszcze ktoś nie zdążył dołożyć swojej cegiełki do tej NASZEJ WSPÓLNEJ INICJATYWY

to serdecznie zapraszamy.

Opiekunowie SKC