Witajcie wakacje! Zakończenie roku szkolnego w Dwójce.
26.06.2017 Sandra Słodkowska 500
26.06.2017

SP 2

"Najpiękniejszych chwil w życie nie zaplanujesz. One przyjdą same". Takimi słowami pożegnali się tuż przed wakacjami uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Nakle.

Program artystyczny pełen humoru, piosenek, skeczy i wierszy z tej okazji przygotowała w starszej grupie wiekowej klasa V d z wychowawcą Iriną Bednarek. Piosenki o tematyce wakacyjnej zaprezentował chór szkolny pod kierunkiem Sylwii Kozłowskiej. W młodszej grupie Pacholąt podczas apelu program artystyczny przygotowali uczniowie klasy II d wraz z wych. Brygidą Głoniak. Tutaj pożegnano trzecioklasistów, którzy od września rozpoczną naukę w klasie IV i przejdą do starszej grupy wiekowej.

Wychowawcami klas III byli: Iwona Schmidt i Beata Witusińska, Ewa Bębnista, Maria Techner, Agata Samolik - Nowak oraz Anita Czyż i Lilianna Grabarkiewicz. Opiekunowie grup podsumowali mijający rok szkolny, wyczytano wyróżniających się w nauce uczniów a także wręczono nagrody w konkursach całorocznych. Katecheci wyróżnili wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas a nauczyciele wychowania fizycznego - sportowców. Podziękowania za mijający rok szkolny oraz życzenia na nadchodzące wakacje złożyli uczniom dyrektor Anna Maćkowska oraz ks. Tadeusz Michalak.

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom dziękujemy za pracowity rok i życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych WAKACJI!

Do zobaczenia 4 września!

Monika Stachowska