Prestiżowe wyróżnienie dla Dyrektor Anny Maćkowskiej!
17.07.2017 Sandra Słodkowska 745
grafika
Powiązane galerie:

Prestiżowe wyróżnienie dla Dyrektor Anny Maćkowskiej!

W poniedziałek, 19 czerwca 2017 r. dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2  Anna Maćkowska otrzymała prestiżowe wyróżnienie z rąk marszałka województwa kujawsko – pomorskiego Piotra Całbeckiego. Gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego odbyła się w CKK Jordanki w Toruniu. To najbardziej prestiżowe wyróżnienia, przyznawane za najwartościowsze dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej i społecznej, profesjonalnej i biznesowej.

- Nasze doroczne wyróżnienia przyznajemy najlepszym z najlepszych – osobom, które swoją aktywnością, zaangażowaniem i codzienną pracą służą rozwojowi naszego regionu w różnych obszarach. Promujemy w ten sposób twórcze, często nowatorskie, przedsięwzięcia warte naśladowania w wymiarze regionalnym, krajowym i międzynarodowym – podkreśla marszałek Piotr Całbecki.

Anna Maćkowska, dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nakle nad Notecią otrzymała nagrodę w dziedzinie EDUKACJA szczególnie za aktywną działalność edukacyjną i organizacyjną na rzecz szkoły, w tym zawiązanie współpracy z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie i Fundacją Potulicką oraz utworzenie przy szkole Stowarzyszenia „Razem Raźniej”.

 

materiał: UMWKP, Monika Stachowska, fot. Szymon Zdziebło, Andrzej Goiński

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane