KOLONIA W JAROSŁAWCU
17.07.2017 Sandra Słodkowska 322

KOLONIA W JAROSŁAWCU

Jak co roku nasza szkoła mimo wakacji  zorganizowała wypoczynek letni dla dzieci z Nakła ale też i okolic. W tym roku dzieci wypoczywały nad morzem w Jarosławcu od środy 5 lipca do czwartku 13 lipca 2017 roku. Kierownikiem wyjazdu była pani Iwonka Różańska a podczas opieki nad dziećmi pomagały panie nauczycielki ze szkoły: pani Anna Niedbalska - Panek, pani Kasia Dobosz i pani Beata Witusińska. Dzieci spędziły cudownych 8 dni nad polskim morzem, gdzie miały moc atrakcji i bardzo ładną pogodę. Podczas kolonii uczestnicy zwiedzali port rybacki w Darłówku, płynęli statkiem pirackim, byli w Parku Linowym, w Aqua Parku "Panorama Morska", wchodzili na Latarnię Morską podziwiając piękny krajobraz. Dodatkowo pobyt urozmaicony był przez plażowanie, zabawy na plaży w piasku, pływanie w basenie na terenie ośrodka "Marysieńka", chrzest kolonijny, dyskoteka, widowiso teatralne "Morskie opowieści " i ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Wszyscy zadowoleni, wypoczęci i uśmiechnięci wrócili do Nakła gdzie czekali już wytęsknieni rodzice.

Chociaż kolonia w Jarosławcu już się zakończyła pragniemy jeszcze zaprosić dzieci na drugi atrakcyjny wyjazd w sierpniu, w dniach od 15 - 22 sierpnia do Przyjezierza w cenie 420 zł (cena obejmuje transport, noclegi, posiłki i atrakcje dla dzieci). Zainteresowanych prosimy o udanie się do sekreteriatu szkoły po dokumenty lub kontakt z Panią Iwonką Różańską.

Serdecznie zapraszamy.