DWÓJKA W PRZYJEZIERZU
13.09.2017 Sandra Słodkowska 257

DWÓJKA W PRZYJEZIERZU

"Bo nasza kolonia najlepsza jest na świecie,

i lepszej nie znajdziecie o nie, nie , nie..."

Takie i inne radosne słowa piosenek brzmiały na zakończenie kolonii w Przyjezierzu, na której bawiły się dzieci naszej szkoły i nie tylko. Uczestnicy kolonii spędzili 8 radosnych dni od 15 - 22 sierpnia 2017 roku pod opieką wychowawców: pani Iwonki Różańskiej, pani Beaty Skulimowskiej i pani Kasi Dobosz. W ciągu tych dni na dzieci czekały liczne atrakcje połączone z wypoczynkiem i zajęciami profilaktycznymi. Dzieci mogły korzystać z kąpieli w jeziorze, plażowały, rozgrywały mecze siatkówki. W samym ośrodku korzystały z kręgielni bowlingowej, sali tenisa stołowego, placu zabaw czy sali gimnastycznej. Pobyt urozmaiciły również warsztaty, podczas których dzieci wykonywały świece żelowe, które mogły jako prezenty zabrać do domu. Oczywiście nie zabrakło spacerów  i zwiedzania okolicy, wyjść na lody, gofry i pizze oraz dyskoteki na zakończenie kolonii.  W ostatnim dniu uczestnicy pojechali do Inowrocławia na Solanki a następnie na posiłek do Mc Donaldsa. W godzinach popołudniowych 22 sierpnia mimo deszczu, który przywitał nas przed Nakłem dzieci radosne i wypoczęte wróciły do swoich domów.  Wszystkim dzieciom bardzo dziękujemy za wspólne chwile, kolejne wakacje już za rok i mamy nadzieję, że znów się spotkamy.

opiekunowie