"Zbieraj baterie!"
12.01.2018 Sandra Słodkowska 750

Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym dla Szkół  – „Zbieraj Baterie!”. Organizatorem Programu jest Biosystem Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą  w Krakowie. Przez cały rok szkolny będziemy zbierać do specjalnego pojemnika zużyte baterie i akumulatory, które stanowią odpady niebezpeczne dla środowiska. Szkoła otrzyma materiały informacyjne i edukacyjne. Pod koniec roku szkolnego zostaną ogłoszone wyniki w dwóch kategoriach dla szkół: za zebraną masę baterii ogółem, bez względu na liczbę uczniów oraz w przeliczeniu na jednego ucznia szkoły. Dodatkowo szkoły, które przekażą co najmniej 10 kg baterii, otrzymają zestaw gadżetów. Więcej informacji na stronie: www.zbierajbaterie.pl. Pamiętajcie, konkurujemy z innymi szkołami!

Edyta Piecyk, Joanna Czajkowska