MŁODZI PRZEWODNICY
08.02.2018 Sandra Słodkowska 357

MŁODZI PRZEWODNICY

Dnia 5 lutego 2018 r. uczniowie SP2 w ramach programu Erasmus+ wyjechali do Torunia, aby tam  wcielić się w rolę przewodnika turystycznego i zaprezentować  najciekawsze atrakcje  miasta.

Filmiki w języku angielskim i zdjęcia takich miejsc jak: Ruiny Zamku Krzyżackiego, Bulwar Filadelficki, Rynek Staromejski, Pomnik Flisaka, Staromiejski Osioł, Krzywa Wieża zostaną umieszczone na platformie e-Twinning. Uczniowie szkół partnerskich ze Słowacji, Chorwacji i Włoch również przygotowują wirtualnie wycieczki najciekawszych miejsc w swoich okolicach i zaprezentują je na stronie projektu.

Prezentacja, która otrzyma największą liczbę głosów, zostanie ogłoszona „Najciekawszą wirtualną wycieczką”, a jej autor zostanie nagrodzony miłą niespodzianką.

Cała wycieczka została sfinansowana ze środków projektu programu Erasmus+ „Bądźmy zjednoczeni w UE razem się ucząc i podróżując”.

Przygotowała: Irina Bednarek