Uczniowie nakielskiej Dwójki w Poznaniu
17.12.2018 Sandra Słodkowska 232

Uczniowie nakielskiej Dwójki w Poznaniu

W czwartek 13 grudnia 2018r. uczniowie klasy IVb sportowej i Va integracyjnej ze Szkoły Podstawowej nr 2 W Nakle nad Notecią wybrali się na wycieczkę do Poznania. Celem wyjazdu był udział w spektaklu teatralnym i jarmarku bożonarodzeniowym. Uczniowie w Teatrze Animacji obejrzeli interesujący spektakl pt.”Bombka z gwiazdką” z pięknym przesłaniem na nadchodzące święta. Przedstawienie to sympatyczna propozycja gwiazdkowa, inteligentnie zabawna i przypominająca o tym, co powinno być treścią rodzinnych świąt – poświęcenie uwagi i czasu tym, z którymi spędzamy życie.  Spektakl wprowadził wszystkich w świąteczny bożonarodzeniowy nastrój. Następnie uczestnicy wycieczki udali się na Stary Rynek. W samo południe uczniowie obejrzeli słynne poznańskie koziołki w mikołajowych strojach. Kolejną atrakcją były przepiękne, świąteczne stragany na poznańskim Rynku, chętnie odwiedzane przez wszystkie dzieci. Po udanych, świątecznych zakupach szczęśliwi uczniowie udali się do Mc Donalda.  W doskonałych humorach, pełni wrażeń i w świątecznym nastroju dzieci wróciły do Nakła.

Opracowała: Beata Witusińska