Zielone gospodarstwo
10.10.2017 Sandra Słodkowska 39

„Zielone Gospodarstwo”

Dnia 27 września uczniowie naszej szkoły w składzie: Dominika Kabacińska, Laura Rapier, Kajetan Nowak z klasy VII b pod opieką pani Edyty Piecyk zajęli I miejsce w międzyszkolnym konkursie ekologicznym „Zielone Gospodarstwo” zorganizowanym w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. W. Witosa Samostrzelu. Uczniowie musieli się wykazać wiedzą na temat rolnictwa ekologicznego i poradzili sobie znakomicie. Zostali przyjęci przez wykładowców i uczniów z niezwykłą gościnnością staropolską i serdecznością. Oprowadzono ich po szkole, zobaczyli ogród botaniczny, park i zwierzęta tam trzymane, m.in. bażanty. Więc czekamy na kolejną edycję tego konkursu ze względu na ciekawą tematykę i przepiękną oprawę i przygotowanie tegoroczne.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!

Edyta Piecyk, Joanna Czajkowska