"Certyfikat 50 - letniej Jakości" dla Pani Dyrektor
22.11.2017 Sandra Słodkowska 603

"Certyfikat 50 - letniej Jakości" dla Pani Dyrektor

"Dzisiaj Twoje Święto!                                                                                                                                                                              Sięgaj szczytów i zawsze mierz wysoko,                                                                                                                                                        bo są widoki na fantastyczną przyszłość".

Taką miłą niespodziankę przygotowało Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Nakle, dla swojej "Szefowej" w Dniu Urodzin. Nauczyciele i uczniowie podczas jednej z przerw, dnia 16 listopada, wyśpiewali pięknie, z serca "Sto Lat" dla Pani Anny Maćkowskiej. Oczywiście nie zabrakło tortu, życzeń, upominków i łez wzruszenia samej solenizantki. Wesołym akcentem tej miłej niespodzianki było to, że życzenia i kwiaty składał uczeń, który w tym dniu obchodził swoje 10 urodziny. Wzruszenie samej solenizantki świadczyło o tym, że niespodzianka udała się.                                                                                                                                       Pani Aniu jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego!

Grono Pedagogiczne, pracownicy i uczniowie SP 2 w Nakle