KONKURS "TAJEMNICE RÓŻAŃCA W OBRAZACH"ROZSTRZYGNIĘY
22.11.2017 Sandra Słodkowska 653

KONKURS "TAJEMNICE RÓŻAŃCA W OBRAZACH"ROZSTRZYGNIĘY

Moi Kochani nareszcie znamy wyniki październikowego konkursu. Podczas nabożeństw różańcowych poznawaliście tajemnice różańca świętego a potem na zakończenie miesiąca przedstawialiście je w formie plastycznej, dowolną techniką. Prace zostały wysłane na konkurs w Bydgoszczy, zorganizowany przez szkołę nr 26 dla wszystkich szkół Diecezjii Bydgoskiej. Napłynęło mnóstwo prac. Z naszej szkoły pracę wykonało 29 osób z czego 22 zostały wytypowane do konkursu. Czekaliśmy długo i miło mi poinformować, że mamy miejsce na podium oraz wyróżnienia.

w kategorii klas I - III

Witoria Gill z klasy IIIA zajęła III miejsce!!!!!

Wyróżnienia:

w kategorii klas IV - VI

wyróżnienie dla Dominika Wojciechowskiego z klasy Vc

Gratuluję wszystkim nagrodzonym i życzę dalszych sukcesów bo konkursów u nas bardzo wiele.

Zapraszam!!!!

Dobosz Katarzyna