MEDITEST
01.02.2018 Sandra Słodkowska 364

„MEDITEST”

Dnia 17 listopada czternastu uczniów naszej szkoły wzięło udział w VII edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy na temat ochrony zdrowia – MEDITEST. Celem konkursu było promowanie wśród uczniów zdrowego trybu życia, pogłębienie znajomości budowy i funkcjonowania ludzkiego organizmu, zwiększenie ich świadomości współczesnych zagrożeń dla zdrowia i życia ludzkiego oraz postępowania w nagłych wypadkach. Uczniowie startowali w dwóch kategoriach: klasy 4-5, 6-7. Każdy uczeń musiał rozwiązać test składający się z 30 pytań.

Jest wielki sukces, gdyż jedna z naszych uczennic, Julia Kuźniak z klasy 7 b, zajęła 15 miejsce w kategorii klas 6-7 w skali populacji z całej Polski.

Każdy uczeń, który wziął udział w konkursie, otrzymał dyplom, który stanowi podziękowanie za udział w konkursie.

Dziękujemy jeszcze raz Wszystkim Uczniom za udział w konkursie!!!

Edyta Piecyk, Joanna Czajkowska