Lista uczniów zakwalifikowanych do klasy I na rok szkolny 2018/2019
24.04.2018 Sandra Słodkowska 372
grafika

Lista uczniów zakwalifikowanych do klasy I na rok szkolny 2018/2019

 


  1. Andrysiak Weronika
  2. Bączek Jakub
  3. Bejgier Nina
  4. Beszczyńska Tatiana
  5. Bossak Mateusz Zbigniew
  6. Centek Alan Aleksander
  7. Cerajewska Malwina Maria
  8. Czechowicz Mateusz
  9. Czerwińska Martyna Maria
  10. Dąbrowska Nikola Maria
  11. Deba Eryk
  12. Dorsz Kacper Franciszek
  13. Głaczyński Bartosz
  14. Gnitecka Paulina
  15. Grochowska Weronika
  16. Hoffman Norbert
  17. Jakubczyk Inga
  18. Jankowska Julia
  19. Jasińska Karolina
  20. Jasińska Lena
  21. Jeziorowska Adrianna
  22. Jurecki Michał Bartosz
  23. Kaczmarek Mikołaj
  24. Karolczak Jan Stanisław
  25. Kilmann Oliwier
  26. Kinowski Maciej
  27. Kłonczyński Wiktor Tomasz
  28. Kołczyk Zuzanna Anna
  29. Koth Fabian
  30. Kopyszka Borys Tomasz
  31. Kozak Kacper
  32. Kruczyńska Michalina
  33. Kuźniak Mateusz
  34. Lipkowski Marcel
  35. Lunitz Zuzanna
  36. Marasz Agata
  37. Marcińczyk Agata
  38. Mączkowski-Kumela Filip Jerzy
  39. Mueller Bartłomiej Witold
  40. Murawski Alan
  41. Niedbalski Aleksander
  42. Nowak Filip Dariusz
  43. Nowak Maja Natalia
  44. Nowicki Jacek
  45. Przegiętka Anna
  46. Snopek Vanessa
  47. Sobczak Lena
  48. Stachnik Nina Anna
  49. Szymlet Dawid Bartosz
  50. Tomaszewska Julia
  51. Tomczuk jakub
  52. Urban Maciej Michał
  53. Walczak Zuzanna
  54. Widawski Maksymilian
  55. Wiśniewska Malwina
  56. Wydef Ewa
  57. Zdzier Igor
  58. Zych Amelia

Prosimy o potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia, w tym celu prosimy               o podejście do sekretariatu od 24 do 30 kwietnia.

 

Lista dzieci z naszego obwodu chcących uczęszczać do innej szkoły 

do kl. I na rok szkolny 2018/2019, które uzyskały zgodę

 

  1. Bartosik Jagoda
  2. Kubacki Igor Kazimierz
  3. Ligowska Nadia Monika
  4. Tomaszewska Izabela

 

 

Lista dzieci spoza obwodu niezakwalifikowanych do klasy I

na rok szkolny 2018/2019, brani pod uwagę w II naborze

 


  1. Buda Lena
  2. Cholewczyński Oskar Paweł
  3. Jagła Franciszek
  4. Jurkowski Jakub
  5. Kaźmierczak Aleksandra
  6. Kuliberda Julia
  7. Majewska Julia
  8. Majewski Miłosz
  9. Marenda Virginia Lidia
  10. Nowicka Karolina
  11. Pater Jakub
  12. Redliński Alan
  13. Rosińska Julia
  14. Świt Mikołaj Marcin
  15. Urbańska Lena

 

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane