Podziękowania od medalistki Moniki Chabel
17.05.2018 Sandra Słodkowska 120

Podziękowania od medalistki Moniki Chabel

Aby utrwalić zasady pisania gratulacji i wykorzystać tę wiedzę w praktyce, uczniowie klasy 5c napisali gratulacje dla wioślarki Moniki Chabel (Ciaciuch) - brązowej medalistki igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro z 2016 roku, wicemistrzyni świata z 2017 roku, Honorowego Obywatela Nakła nad Notecią. Gratulacje zostały przekazane adresatce przez panią Patrycję Michalik. Na fanpage’u Moniki i jej męża „Małżeństwo na medal - Monika i Wiktor Chabel” dnia 16 maja pojawiła się odpowiedź pani Moniki i jej podziękowania skierowane do dzieci. Wioślarka jest pod wrażeniem poziomu wiedzy dzieci o jej osiągnięciach sportowych. „Warto spełniać swoje marzenia, droga do nich (…) nie zawsze będzie łatwa i przyjemna, ale zapewniam Was, że wszystko to, o czym marzycie, jest w zasięgu Waszej ręki. Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia!” – podkreśla medalistka.

Patrycja Michalik