"Już za parę dni, za dni parę, weźmiesz plecak swój i gitarę..."
28.06.2018 Sandra Słodkowska 376

Już za parę dni, za dni parę, weźmiesz plecak swój i gitarę..." Z piosenką na ustach pożegnali się tuż przed wakacjami uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Nakle.

Program artystyczny pełen humoru, piosenek, skeczy i wierszy z tej okazji przygotowała w starszej grupie wiekowej klasa VI a z wychowawcą Elżbietą Lewczyk. W młodszej grupie Pacholąt podczas apelu program artystyczny przygotowali uczniowie klasy II a i II b wraz z wychowawczyniami: Marią Łapaczyńską, Lilianną Grabarkiewicz i Justyną Przywartą. Tutaj pożegnano trzecioklasistów, którzy od września rozpoczną naukę w klasie IV i przejdą do starszej grupy wiekowej.

Wychowawcami klas III byli: Monika Stachowska i Żanetta Lustig - Gołębiewska, Ewa Bębnista, Beata Patyna, Anna Dorosz oraz Brygida Głoniak. Opiekunowie grup podsumowali mijający rok szkolny, wyczytano wyróżniających się w nauce uczniów a także wręczono nagrody w konkursach całorocznych. Katecheci wyróżnili wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas. Podziękowania za mijający rok szkolny oraz życzenia na nadchodzące wakacje złożyła

uczniom dyrektor szkoły Anna Maćkowska, która osobiście pogratulowała uczniom z najwyższymi wynikami w nauce i zachowaniu.

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom dziękujemy za pracowity rok i życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych WAKACJI!

Do zobaczenia 3 września!

Monika Stachowska