Konkurs plastyczno-techniczny „Polskie symbole narodowe”
22.11.2018 Sandra Słodkowska 425

Konkurs plastyczno-techniczny „Polskie symbole narodowe”

„Każde państwo – i duże, i małe, jak zapewne wiecie, ma trzy symbole dobrze znane w świecie.
My, Polacy nasze symbole bardzo dobrze znamy, i teraz po kolei je wszystkie wymieniamy.
Hymn państwowy, godło Polski i ojczysta flaga (…)”

W listopadzie br. w związku 100-letnią rocznicą odzyskania niepodległości uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym konkursie plastyczno-technicznym pt. „Polskie symbole narodowe”, którego głównym celem było uwrażliwienie dzieci na wartości patriotyczno-narodowe oraz wzbudzanie w dzieciach uczuć patriotycznych i narodowej i stworzenie okazji do działalności plastycznej związanej z symboliką narodową.  Uczniowie wykonali staranne i pomysłowe prace związane z godłem i flagą Polski. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzenie upominkami i nagrodami.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Wiktoria Gil