"Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy..."
02.01.2019 Sandra Słodkowska 721

"Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy..." Tymi słowami rozpoczęło się w tym roku świętowanie Bożego Narodzenia w Dwójce. Program artystyczny w młodszej grupie przygotowali uczniowie klasy II b wraz z wychowawczynią Beatą Skulimowską. Pacholęta wzbogaciły swoją wiedzę o tradycje świąteczne i zwyczaje związane z Bożym Narodzeniem. Był czas na wspólne śpiewanie kolęd i piosenek o tematyce świątecznej. Drugoklasiści zaprezentowali piękny taniec śnieżynek, a do występów na scenie włączyły się przedszkolaki z zerówki. Życzenia świąteczne Uczniom i Rodzicom złożyła wicedyrektor Anna Dorosz. W starszej grupie wiekowej piękne przedstawienie artystyczne przygotowali uczniowie klasy V c wraz z wych. Alicją Nowicką oraz chór szkolny pod kierunkiem Sylwii Kozłowskiej. W tym dniu swoją wigilię mieli nauczyciele i pracownicy szkoły, którzy najpierw złożyli sobie życzenia a potem zasiedli do wspólnego stołu.

Szkoła Podstawowa nr 2 dziękuje wszystkim za wspólnie spędzony, miniony rok i życzy czytelnikom Szczęśliwego Nowego 2019 Roku!

Monika Stachowska