Wielka Orkiestra zagrała w nakielskiej DWÓJCE!
14.01.2019 Sandra Słodkowska 643

Każdego roku w styczniu Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy porusza serca milionów Polaków. W tym roku zagrała również w Szkole Podstawowej nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Nakle. Akcja, która po raz pierwszy od wielu lat miała miejsce w Dwójce, spotkała się z ogromnym zrozumieniem ze strony rodziców i uczniów. W piątek, 11 stycznia podczas długich przerw w szkole, uczniowie Samorządu Uczniowskiego wraz z wicedyrektor Aleksandrą Kwasigroch kwestowali i rozdawali serduszka. Uzbierana kwota 809,02 zł i 20 pensów została przekazana do sztabu WOŚP w Nakle. Kierujemy serdeczne podziękowania Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły i mamy nadzieję, że za rok orkiestra znowu zagra w Dwójce!

Monika Stachowska