18.02.2019 Sandra Słodkowska 194
18.02.2019

SP 2

W środę 6 lutego uczniowie klas I-III z nakielskiej Dwójki bawili się na corocznym balu karnawałowym. Na parkiecie pojawili się piraci, rycerze, superbohaterowie a także księżniczki i wróżki. Nie zabrakło kotków, tygrysków i różnych postaci z bajek. Zabawę karnawałową prowadził pan Marcin Gąsiorowski (Planeta Świetnej Zabawy), który nie tylko zadbał o świetną muzykę, ale także uczył dzieci kroków tanecznych, pokazywał układy choreograficzne a także wprowadzał do tańca elementy zumby. Wszyscy świetnie się bawili! Dodatkową atrakcją były efekty świetlne, dymne, bańki mydlane, balony oraz postać bajkowa - Minionek, który zaprosił dzieci do wspólnego tańca. Następna zabawa karnawałowa - za rok!!!

Monika Stachowska