„Targi edukacyjne” w SP nr 2 w Nakle nad Notecią
14.03.2019 Sandra Słodkowska 464

„Targi edukacyjne”
w SP nr 2 w Nakle nad Notecią

Dnia 14 marca 2019 roku, w Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, odbyły się „Targi edukacyjne”. Odwiedzili nas przedstawiciele następujących szkół:

–        Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu

–        Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu

–        I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią

–        Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią

–        Technikum Mundurowe w Mroczy

–        Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią

Zaproszeni goście zaprezentowali ofertę edukacyjną szkół, profile edukacyjne i kierunki kształcenia. Omówiono specyfikę określonych zawodów poszukiwanych na  krajowym i zagranicznym rynku pracy. Przedstawiono możliwości rozwoju  pasji i zainteresowań oraz zaprezentowano sukcesy uczniów i absolwentów. Uczniowie naszej szkoły otrzymali także ulotki informacyjne oraz zaproszenia na „Drzwi otwarte” szkół.

Anna Krupinska – pedagog szkolny SP nr 2