Laureat z Dwójki
01.04.2019 Sandra Słodkowska 492
01.04.2019

Laureat z Dwójki

28 marca 2019 roku w Auditorium Novum  Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2018/22019 przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Jednym z wyróżnionych uczniów był Wiktor Kuśnierkiewicz -  uczeń klasy 8 Szkoły Podstawowej  nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Nakle nad Notecią. Wiktor uzyskał tytuł laureata Konkursu Przedmiotowego z Fizyki. Uczeń otrzymał z rąk Kuratora Oświaty w Bydgoszczy Marka Gralika zaświadczenie oraz pamiątkową statuetkę. Uzyskanie tytułu laureata daje uczniowi pierwszeństwo podczas rekrutacji do szkoły średniej. Wiktora do konkursu przygotowywała Magdalena Bzdawka.