ZAPRASZAMY NA KOLONIE LETNIE W PRZYJEZIERZU
06.05.2019 Sandra Słodkowska 588

ZAPRASZAMY NA

KOLONIE LETNIE W PRZYJEZIERZU

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Nakle nad Notecią serdecznie zaprasza na kolonie letnie do Przyjezierza.         

TERMIN: 7 – 14 SIERPNIA 2019 roku.  MIEJSCE OŚRODEK „POD SOSNAMI”

Ośrodek Wypoczynkowy „Pod Sosnami” znajduje się nad samym Jeziorem Ostrowskim w miejscowości Przyjezierze w malowniczych lasach Miradzkich. Jest on największą i najbardziej kompleksową bazą turystyczną, gastronomiczną i rekreacyjną w Przyjezierzu.
Obiekt z trzech stron jest ogrodzony, w części czwartej graniczy                       z linią brzegową Jeziora Ostrowskiego. Teren w całości jest oświetlony. Atrakcje dla przebywających to  kręgielnia, sala gimnastyczna o powierzchni 225 m2, siłownia, kort tenisowy, sale taneczne z lustrami.  Plaża, boisko plażowe oraz pomost to idealne miejsce do odpoczynku letniego. Stołówka znajdująca się na terenie Ośrodka serwuje pyszne dania kuchni domowej.                                       KOSZT WYPOCZYNKU:  560 zł.                                                                      Podczas turnusu dzieci będą uczestniczyć w całodziennej wycieczce do Kruszwicy, gdzie czeka na nich m.in. zwiedzanie Mysiej Wieży, rejs statkiem po Gople i wiele innych atrakcji. Wakacje już tuż tuż więc jeśli nie macie jeszcze planów to serdecznie zapraszamy. Zapisy w sekretariacie szkoły lub u kierownika kolonii pani Iwony Różańskiej.

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane