Uczniowie „Dwójki” laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Janie Pawle II
20.05.2019 Sandra Słodkowska 180

Uczniowie  „Dwójki” laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Janie Pawle II

W marcu w SP 2 w Nakle odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II. Do konkursu przystąpiło 12 uczniów naszej szkoły  z klas IV – VIII, którzy przez godzinę zmagali się z testem wiedzy. W olimpiadzie w tym dniu, udział wzięło 6246 uczniów z całek Polski w tym 312  z naszego województwa kujawsko – pomorskiego. Czas oczekiwania na wyniki nareszcie się zakończył  i znamy już wyniki. Dzieciom w przygotowaniach do olimpiady pomagali katecheci. Nasi uczniowie uplasowali się na miejscach od pierwszego do czterdziestego piątego. Wielką radością jest dla nas wiadomość, że aż 3 uczniów zostało laureatami i zdobyło miejsca od 1 do 10.

Maksymalną ilość punktów i Miejsce I +Grawerowany dyplom Laureata + nagrodę książkową zdobyła uczennica klasy V b – Aleksandra Sykora

Punktów 234 na 240 i miejsce IV + Dyplom Laureata + nagrodę książkową otrzymała uczennica klasy VI c – Dominika Rucińska

Na miejscu IX z 224 punktami + Dyplom Laureata znalazła się uczennica klasy V d – Magdalena Małycha.

Laureatów przygotowywała pani Katarzyna Dobosz. Uczennice miejsca I i IV otrzymają ocenę celującą z religii na koniec roku natomiast Laureatka IX miejsca o jeden stopień wyżej na świadectwie.

Pozostali uczniowie otrzymali Dyplomy Uznania.

Wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY i zapraszamy już za rok.

Katecheci z SP 2