W dniach 26-30 sierpnia 2019 r. o godz. 9.30 zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat do Szkoły Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią na warsztaty z robotyki.
20.08.2019 Sandra Słodkowska 205
Powiązane pliki:

Ogłoszenie

W dniach 26-30 sierpnia 2019 r.  o godz. 9.30 zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat do  Szkoły Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią  na warsztaty z robotyki.

Zajęcia będą odbywały się w wymiarze 5 h dziennie.

Celem programu jest zapoznanie dzieci z nowymi technologiami, pokazanie poprzez zabawę, że programowanie nie jest ani trudne, ani nudne.   Podczas warsztatów dzieci będą konstruowali roboty z klocków lego, nauczą się programować roboty, które można kontrolować z pozycji telefonu komórkowego.

Zajęcia techniczne będą przeplatane zabawami animującymi i integracyjnymi.

Warsztaty organizuje i przeprowadzi pani Daria Cegiełka – studentka fizyki na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Regulamin projektu jest dostępny na stronie https://app.projektor.org.pl/d8_files/docs/regulamin.pdf

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt tel. 530476662.

Ograniczona liczba miejsc.

Zapraszamy!