Portal
Kadra pedagogiczna
08.11.2017

KADRA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W NAKLE

ROK SZKOLNY 2017/2018

  1.  Maćkowska Anna - dyrektor
  2.  Przykłocka Maria - wicedyrektor
  3.  Kwasigroch Aleksandra - wicedyrektor
  4.  Andrzejewski Grzegorz - historia
  5.  Bednarek Irina - język angielski
  6.  Bębnista Ewa - kształcenie zintegrowane
  7.  Białczyk Anna - język polski
  8.  Bratkowski Słowomir - wychowawca świetlicy
  9.  Brukwicka Daria - rewalidacja, pływanie
  10. Brzykcy Dorota - wychowanie fizyczne
  11. Burchardt Aleksandra - nauczyciel wspomagający
  12. Bzdawaka Magdalena - fizyka
  13. Czajkowska Joanna - przyroda
  14. Czyż Anita - nauczyciel wspomagający
  15. Dolacińska Agnieszka - logopeda 
  16. Dobosz Katarzyna - religia
  17. Dorosz Anna - kształcenie zintegrowane
  18. Fojutowska Lidia - nauczyciel wspomagający
  19. Głoniak Brygida - kształcenie zinegrowane
  20. Grabarkiewicz Lilianna - nauczanie zintegrowane
  21. Grudzka Agata - matematyka
  22. Jamry Alina - j. niemiecki
  23. Jasińska Bogumiła - chemia
  24. Kamińska Dorota - doradztwo zawodowe
  25. Kasprzak Aldona - logopeda
  26. Kominiak Paulina - język angielski
  27. Kozłowska Sylwia - muzyka
  28. Krause Gabriela - wychowawca świetlicy,
  29. Krupinska Anna - nauczyciel wspomagający
  30. Krupinski Paweł - wychowanie fizyczne
  31. Lewczyk Elżbieta - jezyk polski
  32. Lustig-Gołębiewska Żanetta - nauczyciel wspomagający
  33. Łapaczyńska Maria - kształcenie zintegrowane
  34. Łuczak-Brandt Anna - technika, matematyka
  35. Majorowska Angelika - język angielski
  36. Makowska Dominika - nauczyciel wspomagający
  37. Michalik Patrycja - j. polski
  38. Miłowska Aleksandra - bibliotekarz
  39. Niedbalska-Panek Anna - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  40. Niedziela Jacek - matematyka
  41. Nowak Monika - matematyka
  42. Nowicka Alicja - informatyka
  43. Otto Marżenna - plastyka, wychowawca świetlicy
  44. Patyna Beata - kształcenie zintegrowane
  45. Piecyk Edyta - przyroda
  46. Pietrasz-Kowalska Hanna - wychowanie fizyczne
  47. Różańska Iwona - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  48. Samolik-Nowak Agata - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  49. Schmidt Iwona - kształcenie zintegrowane
  50. Sierzchuła Agnieszka - wychowanie fizyczne
  51. Siewkowska Hanna - pedagog
  52. Stachowska Monika - kształcenie zintegrowane
  53. Stawicka Jolanta - religia
  54. Techner Maria - kształcenie zintegrowane
  55. Welz Magdalena - nauczyciel wspomagający
  56. Wikiera-Siuda Daniela - kształcenie zintegrowane
  57. Witusińska Beata - nauczyciel wspomagający
  58. Żygowska Lucyna - język polski
  59. ks. Michał Zawartowski - religia
  60. Zdrojewska - Baliniak Ewa - j. angielski
Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT